Katalog wystawców

Katalog wystawców 2018-09-12T13:55:45+00:00
Kategoria firmy
Hala
kafero logo-02.png

Polska agencja marketingowa, która wspiera przedsięwzięcia biznesowe na etapie:
– analizy i audytu działań;
– planowania, zakupu, monitorowania i wnioskowania “po” kampanii reklamowej;
– budowania i utrzymywania relacji z klientami B2B.
Ponad 12 lat doświadczenia w branży marketingowej.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
154
ABAX_logo_corporate.png

ABAX jest najszybciej rozwijającą się firmą telematyczną w Europie – dostarcza rozwiązania wirtualnej sieci łączącej miejsca pracy. Nasze usługi pomagają klientom być na bieżąco z najnowszą technologią, zwiększać efektywność i obniżać koszty, dzięki rozwiązaniom IoT. Wszystkie elementy naszego systemu komunikują się ze sobą, realizując istotę mobilności oraz każdego rozwiązania telematycznego.

Hala / hall
E
logo final.jpg

Firma Bascoglass jest polskim producentem zaawansowanych technologicznie kompozytowych prętów zbrojeniowych. Posiada własny dział Badawczo-Rozwojowy. Pozasiadamy badania wytrzymałościowe na produkowane przez nas pręty zbrojeniowe. Zaopatrujemy dużych producentów ogrodzeń betonowych, płyt rusztowych do chlewów, dróg i galanterii betonowej około drogowej i elementów hydrotechnicznych.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
9
logo Bautech - angielskie.jpg

BAUTECH® – producent i eksporter kompleksowych Systemów Posadzek Przemysłowych i Dekoracyjnych
– Monolitycznych posadzek betonowych typu DST i antyelektrostatycznych
– Włókien zbrojeniowych do betonu
– Cienkowarstwowych posadzek przemysłowych PCC
– Posadzek epoksydowych
– Posadzek poliuretanowych
– Impregnatów do betonu
BAUTECH® – rozwiązania technologiczne dla wymagających inwestorów.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
218
logo-bm.png

Bergerat Monnoyeur Polska to wyłączny dystrybutor maszyn Cat w Polsce. Firma prowadzi sprzedaż maszyn nowych, używanych oraz wynajem. Bergerat Monnoyeur posiada pełne usługi serwisowe i obsługę pogwarancyjną maszyn w 16 oddziałach w Polsce.

Hala / hall
F
logo bimm.png

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i montażu okien. Prowadzimy rekomendowane salony okien PCV fabryki Vetrex.

Posiadamy w swojej ofercie również bramy garażowe, drzwi, rolety, parapety,itp.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
222
btm logo.jpg

BTM dr Jurkiewicz funkcjonuje od 1992r, jako firma konserwatorska specjalizująca się w zabezpieczaniu obiektów zabytkowych przed wodą i wilgocią. Technologią jest elektroniczny system osuszania. Równoległa specjalizacja firmy to budownictwo ekologiczne. Jako przedstawiciel firmy Claytec oferujemy tynki, kleje i farby gliniane. Dysponujemy systemem izolacji wewnętrznej dla obiektów zabytkowych.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
149
logo CONEXX.png

Producent hal stalowych o układzie ramowym w oparciu o własny system profili gorącowalcowanych FSC. W ofercie budynki nieizolowane, izolowane oraz specjalne. Kompleksowa obsługa od projektu do realizacji.

Logo Corleonis.jpg

Od lat działamy na polskim rynku żurawi wieżowych. Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych,a wraz z rozwojem firmy działalność ta została rozszerzona o usługi transportu krajowego oraz wynajem żurawi samochodowych.

Stoisko / Stand
Stoisko zewnętrzne
DLL_Logo_Descriptor_Blue_RGB_1200dpi.jpg

De Lage Landen Leasing to globalny partner w zakresie rozwiązań finansowych dla wielu branż: przemysłu, budownictwa, transportu, rolnictwa, żywności, służby zdrowia, technologii biurowych. Współpracujemy ze światowymi producentami sprzętu, sprzedawcami i dystrybutorami w ponad 30 krajach.
Należymy do grupy kapitałowej Rabobanku. Na polskim rynku działamy od ponad 20 lat.

Hala / hall
E
DZWIGNICE.INFO.png

Portal http://www.dzwignice.info jest specjalistycznym portalem branżowym, adresowanym do producentów i użytkowników dźwignic, firm budowlanych, usługowych, szkoleniowych oraz inne podmiotów związanych z branżą urządzeń do podnoszenia i manipulacji ładunkiem. Portal zawiera katalogi branżowe, serwis informacyjny, serwis ogłoszeniowy oraz bazę wiedzy specjalistycznej.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
105
e-maszbud_pl.png

e-maszbud.pl to branżowa e-gazeta, na łamach której opisujemy maszyny, sprzęt i pojazdy budowlane. E-gazeta ukazuje się wyłącznie w formie elektronicznej – jako miesięcznik, który jest bezpłatnie dostępny na naszej stronie e-maszbud.pl
e-maszbud.pl ukazuje się od maja 2014 roku! Do tej pory opublikowaliśmy ponad 800 artykułów redakcyjnych i opisaliśmy wybrane maszyny, pojazdy i sprzęty 90 marek.

EFAFLEX Polska.png

Efaflex to lider w zakresie produkcji i technologii bram szybkobieżnych. Zajmuje czołową pozycję na rynku pod względem wolumenu produkcji i sprzedaży, sieci dystrybucji i wdrażania innowacyjnych technologii. Promuje rozwiązania efektywne, na pierwszym miejscu stawiając szybkość (prędkość otwierania bram nawet 4 m/s) i wytrzymałość (odporność na obciążenia do 250 000 cykli rocznie).

Hala / hall
E
Logo_Extradom_New.jpg

Extradom jest liderem na rynku gotowych projektów domów online. Nasza baza liczy ponad 18 tys. projektów, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć swój ideał. Zdajemy sobie sprawę, że dom powinien być funkcjonalny przez długie lata, a potrzeby i oczekiwania Inwestorów mogą znacznie się od siebie różnić. Z pomocą przychodzi nasza zróżnicowana oferta. Państwa potrzeby – to nasz największy priorytet.

Logo FBI bez tła.png

Podstawowym profilem działalności F.B.I. TASBUD S.A. jest Generalne Wykonawstwo inwestycji, w tym budownictwo użyteczności publicznej, mieszkaniowe, przemysłowe, biurowe oraz projektów dotyczących obiektów rządowych i wojskowych o ograniczonym dostępie, a także obiektów specjalistycznych. Oferta firmy obejmuje m.in. projektowanie i wykonawstwo obiektów kubaturowych w Polsce oraz za granicą.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
174
cws_logo_v07_poziom_pozytyw_cmyk.jpg

Dystrybutor gumy w płynie do naprawy dachów z papy i blachy w systemie CANADA WATERPROOF SYSTEM . Guma w płynie po nałożeniu tworzy bezszwową membranę UV odporną oraz stale elastyczną. Gume można aplikować ręcznie jak i natryskiwać.

Hala / hall
E
logo new (2).png

Spółka Genata European Goods Sp. z o.o. Sp. K. proponuje bloczki z betonu komórkowego, bloczki silikatowe i płyty chodnikowe od renomowanego producenta – Grupy SLS. SLS Group jednoczy współczesne technologie niemieckiej firmy Masa-Henke z potencjałem białoruskich zakładów produkcyjnych Berezovsky KSI i QuartzMelProm. Dobra jakość, przystępna cena i dostępność towaru.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
15
logo ground therm RGB.png

Firma zajmuje się wytwarzaniem systemów wentylacji oraz gruntowych wymienników ciepła (GWC) dla budynków energooszczędnych. Ground-Therm wytwarza bogaty asortyment detali GWC dopasowany do każdego rodzaju budynku. Firma posiada kilka rozwiązań patentowych, które zapewniają przewagę jakościową jej produkcji. Projektowanie wspomagane jest programami doboru, dostępnymi dla firm współpracujących.

Hala / hall
E
tree_grupa.png

Grupa Tree dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowała się w wykonywaniu kompleksowych robót rozbiórkowych oraz prac ziemnych. Kruszenie oraz sortowanie materiałów porozbiórkowych, dystrybucja kruszyw, wynajem maszyn budowlanych oraz usługi transportowe – to dodatkowe usługi z oferowanych przez firmę.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
E2
HARTIKA_logo_claim_RGB_800x800px.png

Jesteśmy europejskim producentem systemu drewna kompozytowego do budowy tarasów. Inspirujemy i dostarczamy rozwiązania, trwale odmieniając domy i ogrody. Niezawodność drewna kompozytowego Hartika osiągnęliśmy dzięki połączeniu innowacyjnej osnowy PVC – z ekologicznie pozyskanymi włóknami drzewnymi.

Na nasze deski kompozytowe dajemy 25 lat gwarancji, na gnicie, butwienie i owady.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
174
Pokazuje / showing 1 - 20 z 51 wyników / results